Početna - Udruga gradova

Udruga gradova je nacionalna, nestranačka i nepristrana zajednica gradova koja zastupa interese lokalne samouprave pred tijelima središnjih vlasti u Republici Hrvatskoj.

OVERVIEW

This site udruga-gradova.hr currently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have researched twenty pages within the site udruga-gradova.hr and found one hundred and ninety-five websites interfacing with udruga-gradova.hr. There is two public communication platforms enjoyed by this website.

UDRUGA-GRADOVA.HR RANKINGS

This site udruga-gradova.hr has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for udruga-gradova.hr

Traffic ranking (by month) for udruga-gradova.hr

Traffic ranking by day of the week for udruga-gradova.hr

Grad Jastrebarsko

Info za investitore i poduzetnike. Kontakti - upravna tijela Grada. Mjesni odbori i Gradske četvrti. Pravilnik o provođenju postupka jednostavne nabave. Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma. Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima. Vodič za izdavanje građevinske dozvole. Porez na kuće za odmor.

Odraz.hr - Home

031 registriran događaj koji su se odvijali u 30 europskih zemalja te su privukli oko 360. 000 sudionika! ODRAZ-Održivi razvoj zajednice koordinator je ove ini.

Opuzen.hr - Službene internet stranice Grada Opuzena

Pravilnik o unutarnjem redu Jedinstvanog upravnog odjela. Odsjek za proračun i financije. Odsjek za prostorno uređenje i komunalni sustav. Odsjek za društvene djelatnosti, gospodarstvo i opće poslove. Kultura, sport i obrazovanje. Strateški razvojni program Grada Opuzena za razdoblje od 2015.

Pomorsko dobro - Specijalizirani portal za pomorsko dobro i morske luke

HAZU otvorio vrata lukama nautičkog turizma. U prostorijama Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Zagrebu 8. održan je Okrugli stol u organizaciji Znanstvenog vijeća za državnu upravu, pravosuđe i vladavinu. Pomorsko dobro u rukama politike. Niti jedna politička opcija nakon desetaka i desetaka zakonskih prijedloga nije do danas uspjela donijeti relevantni zakonski tekst o pomorskom dobru i morskim lukama. Petina prihoda dolazi nam iz t.

SDLSN Naslovnica SDLSN

SINDIKAT DRŽAVNIH I LOKALNIH SLUŽBENIKA I NAMJEŠTENIKA REPUBLIKE HRVATSKE. Odmaralište VILA MIRNA u Omišlju. Odmaralište Grada Zagreba u Lovranu. Zaposleni u tijelima državne uprave, javnim službama, agencijama bit će raspoređeni u 10 platnih razreda i deset stupnjeva unutar razreda. Naime, kosturom budućeg zakona .

Udruga općina u Republici Hrvatskoj

Tajnik Udruge općina u RH na svečanom skupu povodom dana Općine Brinje. Glavni tajnik Udruge općina u RH, Bruno Hranić, predstavlja Udrugu na svečanom skupu. Svim članicama Udruge općina u Republici Hrvatskoj, svim općinama i cijeloj hrvatskoj. Čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja. Upravni odbor UORH-a o Smjernicama za reformu lokalne i područne.

WHAT DOES UDRUGA-GRADOVA.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruga-gradova.hr Mobile Screenshot of udruga-gradova.hr Tablet Screenshot of udruga-gradova.hr

UDRUGA-GRADOVA.HR HOST

We detected that a lone root page on udruga-gradova.hr took two thousand two hundred and nineteen milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so I consider udruga-gradova.hr not secure.
178.218.174.68

I detected that this website is employing the Apache operating system.

Početna - Udruga gradova

DESCRIPTION

CONTENT

MORE WEBSITES

Novosti Udruge žena HERA Križevci

Aktivno za socijalnu sigurnost i jednake mogućnosti u svijetu rada. Održana Javna tribina o suzbijanju diskriminacije. Sudjelovanje na specijaliziranoj edukaciji o direktnom radu sa žrtvama nasilja u obitelji s naglaskom na seksualno nasilje. U Županijskoj komori Koprivnica održana fokus grupa u sklopu projekta Aktivno za socijalnu sigurnost i jednake mogućnosti u svijetu rada.

Edukacija iz realitetne terapije i teorije izbora - HURT - Udruga za realitetnu terapiju Republike Hrvatske -

napustio nas je naš dragi učitelj i prijatelj Leon Lojk. A mi RT-ovci uvijek ćemo ga nositi u lijepim uspomenama.

UDRUGA INVALIDA BJELOVAR

I Gundulićeva 1, 43000 Bjelovar. Mentalna retardacija je stanje u kojemu je značajno otežano uklju.

Udruga za obitelj i roditeljstvo IZVOR Čudesno i predivno, mudro i s ljubavlju

Tata, mama stižem k vama! Gubitak trudnoće i djeteta. Porod-kada je dobro djeteta na prvom mjestu. Udruga za obitelj i roditeljstvo IZVOR. Tata, mama stižem k vama! Veljača, Svibanj, Rujan, Studeni.

Udruga korporativnih pravnika

DO SADA NAM SE PRIDRUŽILO VIŠE OD 200 PRAVNIKA ZAPOSLENIH U GOSPODARSTVU REPUBLIKE HRVATSKE. POZIVAMO VAS DA I VI BUDETE DIO OVE UDRUGE. Redovna godišnja skupština Udruge korporativnih pravnika. U HGK, Rooseveltov trg 2, dvorana C. Edukacija - teorijsko obrazovanje za pravosudni ispit. Pozivajući se da ste upućeni od Udruge korporativnih pravnika.